Kullanıcı Adı :
   Şifre               :
Hakkımızda

2006 yılında İstanbul’da kurulan firmamız metal,paslanmaz ,alüminyum,döküm ,ahşap materyalleri kullanarak masa ayakları ve masa tablaları imalatında faaliyetine başlamıştır.

Doğru fiyat, yüksek kalite ile cafe,bar ,ofis,bistro,restaurant,okul, ev,pastane gibi mekanlar için şık ve dayanıklı masa ayakları ve masalar üretmekteyiz. Genç ve dinamik kadrosuyla iç ve dış piyasada pazar payını her geçen gün artırarak, değerli müşterilerinin esirgemedikleri destekleriyle büyüyerek yoluna devam etmektedir.

Vizyonumuz

Ürettiği ve geliştirdiği yenilikçi mobilya aksesuarları ile mobilya üreticilerinin ve son kullanıcının tercih ettiği bir marka olmaktır.

Misyonumuz

Mobilyalara kullanış ve hareket fonksiyonu katan mobilya aksesuarları üretmek ve pazarlamaktır.

DANIŞMA

Şirketimiz bünyesinde web sitemiz üzerinden , Açık adresimizden , Telefon numaramızdan , Mail adresimiz üzerinden ve Whatsapp üzerinden istediğiniz her şeyi danışabilirsiniz.

GÖREVİMİZ

Genç ve dinamik kadrosuyla iç ve dış piyasada pazar payını geçen gün artırarak, değerli müşterilerinin esirgemedikleri diğer müşterileriyle büyüyerek yoluna devam etmektedir.

SEÇİM & KURULUM

Seçtiğiniz ürünleri özenle zarar gelmeden adresine teslim ediyoruz.
Firmamız güvenilirlik için siz değerli müşterilerimize üst seviye hizmet vermektedir. Şeffaf ticaret yapmaktayız yerimize gelip ürünlerimizi canlı görme şansı veriyoruz.